Förtroendevalda Region Värmland

Monica Bergkvist Andersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
monica.bergkvist.andersson@liv.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hälso- och sjukvårdsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Nätverk: Hälsa - Demokrati Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15