Förtroendevalda Region Värmland

Göran Eriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
goran.eriksson@hagfors.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jurymän enligt 12 kap § 3 Tryckfrihetsförordningen - Första gruppen Jurymän 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och bildningsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och bildningsnämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-15 - 2022-12-31
Nämndemän i Förvaltningsrätt Nämndemän 2016-01-01 - 2019-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15