Förtroendevalda Region Värmland

Catharina Hellgren (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionfullmäktige Ersättare 2018-11-24 - 2022-10-15
Stiftelsen Värmlands Museum Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelse för Föreningen Brottsförebyggande Centrum i Värmland Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31