Förtroendevalda Region Värmland

Jens Eriksson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kollektivtrafiknämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15