Förtroendevalda Region Värmland

Madeleine Andersson (C)

Kontaktinformation

Postadress:
Kettilsbyn Hagen 661 96 Långserud
(bostad)

E-post:
eva.andersson2@liv.se
madeleine.andersson@centerpartiet.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kultur- och bildningsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och bildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-15 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15